Hakkımızda

2018’den itibaren dinamik ve yenilikçi kadrosuyla bilişim alanında faaliyetlerine başlayan Viyatek çatısı altında, dünya genelinde hızla yayılan Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojisinin ülkemizde kullanımını yaygınlaştırma ve bu alanda yeni iş ortaklıkları kurma hedefiyle  kararlılıkla ilerlemekteyiz. Dürüst hizmet, Kazan-Kazan anlayışı ve kalite odaklı çalışma prensiplerini benimseyerek çıktığımız bu yolda,  Artırılmış Gerçeklik alanında faaliyet gösteren en saygın şirketlerden birisi olma hedefimize emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Önümüzdeki süreçte haytımızda vazgeçilmez bir yere sahip olacağı öngörülen Artırılmış Gerçeklik teknolojisi; Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi ile birlikte yakın geleceğin en iddialı teknolojisi olma yolunda hızla gelişmeye devam etmektedir. Özellikle E-Ticaret, perakendecilik, eğitim, savunma, navigasyon ve daha birçok alanda büyük yeniliklere gebe olan bu teknolojiye hızlı adapte olan kurumlar emsalleri arasında büyük fark yaratacak ve Endüstri 4.0 çağına daha emin adımlarla yürüyecektir.

Biz Viyatek olarak bu süreçte firmaların Artırılmış Gerçeklik teknolojisine adaptasyonunda gerek kurumsal danışmanlık, gerekse teknolojik altyapı anlamında hizmet vermeye devam etmekte ve özellikle de ana faaliyet alanı olarak belirlediğimiz “E-Ticarette Artırılmış Gerçeklik” başta olmak üzere AR’ın tüm uygulama alanlarında çalışmalar yürütmekteyiz. Bunun yanında Artırılmış Gerçekliğin günlük hayatımıza entegre olması için gerekli en önemli faktörlerden birisi olan 3 Boyutlu Modelleme alanında da hizmet vermekte, profesyonel tasarımcı ekibimiz ile kurumların ihtiyaçlarına yönelik olarak en gerçekçi ve en etkin çözümleri sunmaktayız.

Dürüst hizmet, Kazan-Kazan anlayışı ve kalite odaklı çalışma prensiplerini benimseyerek çıktığımız bu yolda,  Artırılmış Gerçeklik alanında faaliyet gösteren en saygın şirketlerden birisi olma hedefimize emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz…

Misyonumuz

Misyonumuz, çağın gerektirdiği değişim ve gelişime yönelik olarak kurumların ihtiyaç duyduğu dijital dönüşüm sürecinde başta Artırılmış Gerçeklik olmak üzere yazılım teknolojilerinin tüm alanlarında hizmet vermek ve bu dönüşüm sürecinde ülkemizi dünyada lider konuma taşıma hedefiyle atılacak adımlara kolektif bir anlayışla katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, geleceğin kapılarını aralayacak dijital dönüşüm sürecinde Türkiye’nin yazılımsal teknolojiler ve Artırılmış Gerçeklik alanında faaliyet gösteren en büyük ve en saygın şirketi olmaktır.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olmak İster Misiniz?